Lumepopkorn

Lumepopkorn

 

Mida mõnusat ja magusat teha pühadeootust täis lastega sellist, mida kunagi varem pole teinud? Palun väga, lumepopkorni! Saab pauku ja maitseb tõesti imehea.

Maiuses saavad kokku juunioride lemmik plaksumais, valge šokolaad ja kookospähkel. Valge trio, mis meenutab välimuselt justkui hiiglaslikke lumeräitsakuid, maitselt aga rõõmustab paadunud Rafaello fänne. Valgete jõulude soovimiseks ja ootamiseks täiuslik amps!

 

Suure kausi täis

 

Haki šokolaad väikesteks tükkideks. Kuumuta paksu põhjaga suur pott ja pane sinna kookosõli nii palju, et põhi oleks kaetud.
 
 
Vala poti põhja nii palju maisi, et põhi oleks ühekordse kihina kaetud. Sulge kaas ja raputa pisut potti, et terad saaksid võrdselt rasvaseks ja jaotuksid poti põhjas ühtlaselt.
 
 
Tõsta nüüd pott minutiks kõrvale, et kõik terad saaksid õige temperatuurini kuumeneda. Siis aseta pott tagasi keskmise tasemega tulele, säti kaas nii, et väiksest praost pääseks niiskus välja ja oota, mil mais hakkab plaksuma. Popkorn on valmis siis, kui iga plaksu vahele jääb umbes kolm sekundit.
 
 
Vala popkorn suurde kaussi. Kalla kohe sekka ka hakitud šokolaad, kookoshelbed ning krõksuta peale soola. Sega kõik läbi.
 
 
Hakkaski sadama!
 
if YOU can dream it you CAN do it!